Tebrik ve Takdir

Tebrik ve Takdir

ALİ COŞKUN (ÖZEL)

Sayın Fettah GÜVENTÜRK

GÜVEN HADDECİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 

 

Kırk yılı aşkın bir süreyi içine alan iş dünyasından elde etmiş olduğunuz kıymetli deneyim ve birikimlerinizle insanlığa ışık tutmak ve faydalı olmak amacıyla İnsan ve Ekonomi adlı eserinizden sonra yeni bir çalışma olarak hazırlamış olduğunuz İNSAN ve AHLAK adlı kitabınızı memnuniyetle aldım.


Yaratılanların en mükemmeli, Salih amel, Akıl ve zekanın sahibi İNSAN: temel ilkesi dürüst ve namuslu olmak olan AHLAK’la birleşip ailesine, ülkesine ve insanlığa faydalı olmasını arzu ettiğimiz toplumun ahlaklı insan yapısına kavuşması için göstermiş olduğunuz gayretin ürünü olan kitabınızı okuma ve inceleme fırsatı buldum.


İş Hayatınızdaki Saygın yaşamınızın yanında KOBİLER’in gelişimi ve sivil toplum kuruluşlarında yapmış olduğunuz faydalı ve özverili çalışmalarınızın gelecek nesillerimize örnek olmasını dilerim.


Bu değerli eserin hazırlanması ve okurlara ulaşmasındaki emek ve çalışmalarınızdan dolayı tebrik eder, bil vesile başarılı çalışmalarınızın daim olması dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Kızılırmak Mah, 1450. Sok, Ulusoy Plaza, No:9 Kat.9 Daire 36 Çukurambar - ANKARA

Tel: 312 285 70 37-312 285 70 47 E-posta; ac@coskun.com.tr Faks: 312 285 70 34 www.alicoskun.com.tr


Paylaş

Yorum Ekle